Aktuální webkamera

Aktuální webkamera

Martin Semerád instruktorem kurzu sportovní jízdy

Autodrom Sosnová 13.3.2012

Včerejší den se v našem Centru kurzů bezpečné jízdy uskutečnil v pořadí druhý letošní kurz sportovní jízdy. Kurzem prošli majitelé jak ryze sportovních vozů (Subaru Impreza WRX STi) tak i rychlých kombi (BMW 330 X-drive). Rovněž se kurzu zúčastnil i začínající rally jezdec s vozem Škoda Felicia mini Kit Car. Kurz je zaměřen na sportovní jízdu s řešením krizových situací ve vyšších rychlostech, na správný způsob průjezdu zatáček, správný způsob brzdění a následné akcelerace a mnoho dalšího, a to vše s individuálním přístupem k jeho účastníkům. Kromě instruktora Centra kurzů bezpečné jízdy je školitelem také úspěšný jezdec rally Martin Semerád, který předává své zkušenosti a odbornými radami vede především praktickou část kurzu.
A reakce účastníků?
„…chtěl jsem ještě jednou poděkovat. Kurz se mi velice líbil a nelituji, že jsem se kurzu zúčastnil. Instruktoři byli super :)“

Další kurz sportovní jízdy je připraven na 21.5.2012

Na Vaši případnou účast se těší
realizační tým Centra kurzů bezpečné jízdy

Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen Kurz sportovní jízdy_březen

[7]

Global Assistance Racing Arena Autodrom Sosnová, Česká Lípa

Generální partner

Global assistance

Největší pořadatelé závodních motoristických akcí v ČR

CS
design & code > esluzby.net